Personen

Kevin Hordijk

Kevin Hordijk

(duo)Voorzitter

Diana van Wanrooij

Diana van Wanrooij

(duo)Voorzitter

Jan Haenen

Jan Haenen

Secretaris

Jan Pieter Vorsteveld

Jan Pieter Vorsteveld

Penningmeester

Kenneth Stam

Kenneth Stam

Algemeen bestuurslid

PR en Sociale media
Volledige kandidatenlijst

Volledige kandidatenlijst

Alle kandidaten op een rij!

Yusuf Celik

Yusuf Celik

Raadslid

Wijken en sociale basis | Transformatie en sturing in het sociale domein | Arbeidsparticipatie | Armoedebestrijding en inkomensondersteuning | Sport | Openbare orde en veiligheid | Mobiliteit en parkeren | Klimaat en energie | Schoon en afval | Samenwerken en netwerken | Mondiale bewustwording | Financiën | Bedrijfsvoering en publieke dienstverlening | Huishoudelijke zaken en bestuur |
Bea Mieris

Bea Mieris

Raadslid

Welzijn en gezondheid | WMO | Jeugd | Onderwijs | Economisch vestigingsklimaat | Toerisme, horeca en evenementen | Detailhandel | Cultuur | Ruimtelijke kwaliteit | Maatschappelijk vastgoed | Stadskantoren | Spoorzone | Stappegoor | Binnenstad |
Stefan Jansen

Stefan Jansen

Kandidaat-raadslid #3

Hans Rube

Hans Rube

Burgerraadslid

Rita Barto

Rita Barto

Burgerraadslid

Joost Westland

Joost Westland

Kandidaat-raadslid #8

Kandidaten #11 t/m #15

Kandidaten #11 t/m #15

Even voorstellen: Kevin, Murat, Claudia, Paul en Rens

Yavuz Cosar

Yavuz Cosar

Maureen Witlox

Maureen Witlox

Algemeen bestuurslid

Nieuwe leden
Rens Overeem

Rens Overeem

Algemeen bestuurslid

Permanente campagne
Paul van Duijnhoven

Paul van Duijnhoven

Algemeen bestuurslid

Permanente campagne
Orkun Baytemir

Orkun Baytemir

Raadslid

Themacommissies: Sociale Stijging en Leefbaarheid
Mirjam Antonise

Mirjam Antonise

Commissielid

Themacommissie: Sociale Stijging
Hans Krosse

Hans Krosse

Wijkambassadeur Binnenstad
Patrick Vermeulen

Patrick Vermeulen

Wijkambassadeur Oud-Noord
Tine van de Weyer

Tine van de Weyer

Wijkambassadeur Theresia en Spoorzone
Rita Barto

Rita Barto

Wijkambassadeur Reeshof
Fons van Leersum

Fons van Leersum

Wijkambassadeur Broekhoven 1
Guus van Gorp

Guus van Gorp

Wijkambassadeur Tilburg-West (Kruidenbuurt, De Reit, 't Zand, Wandelbos)
Jan Pieter Vorsteveld

Jan Pieter Vorsteveld

Wijkambassadeur Piushaven
Paul van Duijnhoven

Paul van Duijnhoven

Wijkambassadeur Quirijnstok